Redmi K70 Ultra, 24GB LPDDR5T RAM ve 1 TB UFS 4.0 depolama ile gelebilir

Redmi, Çin pazarı için üst düzey bir telefon olan Redmi K70 Ultra üzerinde çalışıyor. Geçen yılın sonlarında, bilgi sızdırıcı Digital Chat Station, cihazın ana özelliklerini açıkladı ancak ismini belirtmedi. Bugün ise aynı sızdırıcı, K70 Ultra hakkında daha fazla detay paylaştı.

Sızdırılan bilgilere göre, Redmi K70 Ultra, etrafında süper ince çerçeveler bulunan bir 8T LTPO OLED panel ile donatılacak. Ekranın 1.5K çözünürlük üreteceği ve zirve parlaklığının 5.000 nit seviyesine ulaşabileceği belirtiliyor. Cihaz, Dimensity 9300 yonga seti ile güçlendirilecek. Önceki sızıntılarda, bu yonga setine sahip olan Redmi telefonun Çin pazarına Redmi K70 Ultra olarak gireceği iddia edilmişti.

Redmi K70 Ultra, 24GB LPDDR5T RAM ve 1 TB UFS 4.0 depolama ile gelebilir

Sızdırıcıya göre cihaz, LPDDR5T RAM teknolojisindeki en son gelişmeyi temsil eden 24 GB LPDDR5T RAM ile donatılacak. Şu anda LPDDR5T ile donatılan tek akıllı telefonlar Vivo X100 ve X100 Pro olup, bunlar en yüksek konfigürasyonlarında 16 GB RAM ile sınırlı. Ayrıca, X100 serisinin LPDDRT varyantları yalnızca Çin pazarında bulunuyor. Sızıntı, Redmi K70 Ultra’nın 24 GB LPDDR5T RAM sunan ilk akıllı telefon olabileceğini öne sürüyor.

Ayrıca sızıntı, K70 Ultra‘nın 1 TB UFS 4.0 depolama alanı sunacağını belirtiyor. Diğer raporlara göre, cihaz K60 Ultra gibi IP68 dereceli bir şasiye sahip olmaya devam edebilir. Bunun yanı sıra, dayanıklılık için bir alüminyum çerçeve özelliği de bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x