İlhan Taşçı: ATV bu harekete telif attı

Yeğeni Zeynep Güzel’i bulmak için Esra Erol’dan yardım isteyen Ümmiye Güzel, psikolojik rahatsızlığı olduğunu öne sürdüğü yeğeninin Murat Zurnacı tarafından kaçırıldığını iddia etti. Canlı yayın esnasında Murat Zurnacı ve Zeynep Güzel’e ulaşan Erol’un ekibi ikiliyi telefon bağlantısıyla yayına alınca stüdyoda gergin dakikalar yaşandı.

Yeğeni Zeynep’le konuşurken sinirlenen Ümmiye Güzel canlı yayında el hareketi çekti. Ümmiye Güzel’in bu hareketi sonrasında Esra Erol izleyenlerden özür diledi.

İLHAN TAŞCI’YA TELİF ATTILAR

İlhan Taşcı, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, “RTÜK bu yayına ne yapacak diye soru sormanıza bile gerek yok. İktidara yakın bir kanalda olduğu için bu da diğer yayın ihlalleri gibi RTÜK Başkanı tarafından görmezden gelinecek ve raporlaştırılmayacak. Başta Turkuvaz Medya olmak üzere bu programlar dokunulmazlık sahibiler” dedi.

Daha sonra yaptığı paylaşımın telif hakkı nedeniyle kaldırıldığını duyuran Taşcı, “ATV bu hareket için telif hakkı istediğinden paylaştığım videoyu sildirdi! Onlara da bu yakışır” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x