Bu Burçların Zekası Filozoflarla Yarışır! Onlar Yüksek IQ’larıyla Dikkat Çekiyor!

Zeki insanlar hayatın her alanında ön plana çıkar. Onlar herkesten farklı düşünür. Hayatlarına çok iyi yön verirler. Algı ve iletişim becerileri çok yüksektir. İşte bu özellikleri taşıyan o burçlar…

KOVA BURCU

Astrologlar Kova burcu için dahi burç der. Kova burçları hava grubuna mensup bir burçtur.

Özgün fikirleri ile girdikleri her alanda fark yaratırlar. Kova burçlarının beyni adeta zehir gibi çalışır. Sosyal yapıları ve bitmek bilmeyen öğrenme istekleri onlara çok farklı bir bakış açısı verir.

BAŞAK BURCU

Başak burcunun analitik zekasına diyecek yok. Başak burçları her zaman titiz ve özenli çalışmasıyla tüm dikkatleri üzerine çeker.

Başak burçlarının hayatı düzen üzerine kurulmuştur. Planlı ve sistemli hareket etmekten çok hoşlanırlar. Hayatları düzenli ve neredeyse mükemmele yakındır. Donanımlı oluşları ve zekaları sayesinde başarısız olmaları imkansızdır.

AKREP BURCU

Akrep burçlarının zekası gizemli ve karmaşık olarak tanımlanıyor. Akrep burçları her olaya çözüm odaklı yaklaşıyor. Akrep burçlarının sosyal ilişkileri çok gelişmiştir.

Sosyal ilişkiler, kaos ve entrika deyince Akrepler kadar kimse iş bitirici olamaz. Analiz yetenekleri çok güçlü olduğu için hiç kimsenin ulaşamayacağı sonuçlar ortaya çıkarırlar.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu çok yönlü ve pratik bir zekaya sahiptir. Genelde matematik konusunda usta ya da konuşma ve yazma gibi alanlarda başarılı olurlar. İkizler burcu konuşkan ve sosyal yapısıyla da dikkat çeker.

Çevrelerindeki herkesin yeni şeyler öğrenmesini destekler. İkizler burçları aynı anda çok farklı işlerle ilgilenebilir ve başarılı olabilir.

OĞLAK BURCU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x