AKP’nin İstanbul ilçe başkan adaylarını tanıtacağı tarih belli oldu

AKP’nin İBB Başkan Adayı Murat Kurum, 20 Ocak Cumartesi günü İstanbul ilçe başkan adaylarının tanıtım toplantısının gerçekleştirileceğini söyledi.  Murat Kurum, “Sayın Cumhurbaşkanımızla, teşkilatımızla birlikte istişarelerimizi yaptık. Önümüzdeki Cumartesi günü saat 14.00’te İstanbul’umuzun ilçe belediye başkan adaylarını Sayın Cumhurbaşkanımızın da teşrifleriyle İstanbul halkına Haliç Kongre Merkezi’nde tanıtmış olacağız” dedi.

AKP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkan adayı Murat Kurum, aday tanıtım toplantısının Cumartesi günü saat 14.00’te Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşeceğini söyledi.

AKP İBB Başkan Adayı Murat Kurum, Beyoğlu’nda İstanbul Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Kurum’a, AKP İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe eşlik etti.

Kurum, İSO Yönetim Kurulu üyeleri ile görüşmesinin ardından konuştu.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kurum yerel seçim takvimine ilişkin de açıklamalarda bulundu.

Kurum, “Cumhurbaşkanımızla, teşkilatımızla birlikte istişarelerimizi yaptık. Önümüzdeki Cumartesi günü saat 14.00’te İstanbul’umuzun ilçe belediye başkan adaylarını Sayın Cumhurbaşkanımızın da teşrifleriyle İstanbul halkına Haliç Kongre Merkezi’nde tanıtmış olacağız” dedi.

“Proje lansmanını yapacağız”

Kurum, sürece ilişkin ise şu ifadeleri kullandı:

“Bu manada inşallah güzel bir neticeyi de 31 Mart akşamı ilçe belediye başkanlarımızla birlikte alıyor olacağız. Buna yürekten inanıyoruz, ardından da proje lansmanını yapacağız zannedersem ayın 30’unda beyanname tanıtımı Ankara’da gerçekleşecek. Biz de ilçe belediye başkan adaylarımızı açıkladıktan sonra bir proje lansmanı düşünüyoruz. inşallah onu da önümüzdeki süreçte detaylı bir şekilde sizlere açıklayacağız.”

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x