Kendinize ne kadar güveniyorsunuz? İlk gördüğünüz şey aşk hayatınızı etkiliyor. Bakın ilişkide kimlere güvenilmez?

Ukraynalı sanatçı Oleg Shuplaik tarafından çizilen görselde ilk etapta fark edilmese de çok sayıda nesne bulunuyor. Zayıf yönlerinizi keşfetmeye ve aşk hayatınızın önemli noktalarına bu karakter analizi ile dokunmaya ne dersiniz? Siz bu optik illüzyonda ilk neyi gördünüz? Adam, kuş, deniz kızı ya da deniz kabuğu… Acaba bu nesne sizin karakterinizde neleri etkiliyor?

Görsele yeniden bakmalısınız

İlk ne gördünüz?

Kuş

Görselde kuşun dalı tuttuğunu gördüyseniz ilgi ve şefkate ihtiyacı olanlara kapınız sonuna kadar açık demek. Doğuştan anaç bir kişiliğiniz var. Çevrenizdekilerin hayatını nasıl daha iyi hale getiririm diye çırpınıyorsunuz. Başkalarını koruyup kolladıkça mutlu oluyorsunuz.

Adam

İlk gördüğünüz bir adam ise zayıf yönünüz duygusallık olabilir. Belki geçmişte yaşadıklarınız sizi bu hale getirmiştir. Ancak bu durumdan kurtulmalısınız. Kendinizle mücadeleniz bir yerde son bulmalı. Yoksa hayatınızı devam ettirmekte zorlanıyorsunuz. Yaşamak için risk almayı seçmelisiniz.

Deniz kızı

Deniz kızını görenler, normal yaşamlarında olduğu gibi aşk hayatında da idealistler. Karşılarına ne çıkarsa çıksın yılmadan mücadele etmeyi öğrenmeleri gerekiyor. Şüphelerinin üstlerine gitmeliler ve korkularından kurtulmak için uğraşmalılar. Rahat bir hayat sürmek çok önemli.

Deniz kabuğu

Görselde ilk olarak deniz kabuğu görenler için maddiyata bakılmalı. Özel hayatlarında duygusallığa yer olmayan bu kişiler için öncelikli olan şey hep maddi değerler. Kaba bir ruhunuzun olduğunu söylemek de yanlış olmaz. Çok ince düşünemiyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir